Стало відомо, хто саме підірвав Каховську ГЕС

До підриву Каховської ГЕС можуть бути причетні російські військові з першого батальйону 205 мотострілецької бригади РФ. Про це повідомив партизанський рух Атеш у Telegram.

«Розплата за Каховку! Рух Атеш дізнався, хто підірвав Каховську ГЕС. Це зробив 1 батальйон 205 мотострілецької бригади з міста Будьонівськ Ставропольського краю», — йдеться у повідомленні.

За словами представників Атеш, агенти руху вже мають орієнтири та дані керівництва бригади та виконавців злочину.

«Скоро будуть прізвища», — додали партизани.

Також з’явились перехоплення, як російські військові, що знаходяться на лівому березі  Херсонщини, по рації просять про допомогу: «Сидимо на деревах, ледве тримаємося!».

В результаті руху води на березі Дніпра біля Каховської ГЕС почали детонувати російські міни.

Російські загарбники двічі мінували Каховську ГЕС перед тим, як її підірвати у вівторок, 6 червня. Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України.

В розвідці вважають, що такий крок свідчить про паніку серед російських окупантів, які провели основні роботи із замінування Каховської ГЕС одразу після захоплення станції.

«В квітні минулого року здійснено додаткове мінування шлюзів та опор. На самій греблі було встановлено тентовані вантажівки з вибухівкою», – йдеться у повідомленні.

В ГУР додали, що цей терористичний акт є ознакою паніки путінського режиму та намаганням ускладнити дії українських Сил оборони.

Російські війська підірвали греблю Каховської ГЕС, щоб зупинити контрнаступ Збройних сил України. Про це в ефірі Радіо Свобода 6 червня повідомила керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

«Вони намагаються збільшити площу водної поверхні, щоб українські Сили оборони не вдалися до форсування… Вони вирішили, що зараз у такий спосіб зможуть зупинити контрнаступ українських сил», — зазначила спікер.

Гуменюк додала, що тепер смуга вогневих позицій РФ суттєво посунеться, тому що «вода зробить свою справу». 

«Те, що українським силам не вдавалось завдяки бойовій роботі — сталося відповідно до прорахунків РФ. Через «високу воду» окупанти мають відсунутися якомога далі від лівого берега. Це означає, що трохи легше буде херсонцям на правому березі Дніпра стосовно обстрілів», — наголосила вона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Канаде морской лев утащил девочку под воду: видео

21.05.2017 - 18:07
Беспечность жителей развитых западных стран не устает поражать. Очередной пример опасного бесстрашия из канадского Ричмонда. Там морской лев утащил в воду девочку-подростка. Люди возле причала бросали еду льву, который мирно плавал ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...