Стало відоме ім’я командира полку, який бомбив Дніпро

Встановлено особу російсько-фашистського нелюда, який причетний до ракетного удару по будинку у Дніпрі. Це полковник Олег Тимошин.

Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» повідомляє, що «на його голову та його підлеглих вже оголошено полювання». Воно й не дивно, бо стільки горя принести більше ніж сотні родин — це треба бути взагалі безбожною твариною. 

Нагадаємо, відомо про загибель 12 людей, 74 поранені, ще 26 розшукуються…

«Ракетний удар по житловому будинку в Дніпрі, який забрав життя щонайменше дванадцяти людей, завдав екіпаж літака 52-го гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку (військова частина 33310 Шайківка). Його командиром нібито є полковник Олег Тимошин. Про це у суботу, 14 січня, повідомили OSINT-пошуковці.

Також про це повідомив представник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук. Цю ж інформацію підтверджує військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Пуск ракети Х-22 здійснювався літаком Ту-22м3 з району Курська. Позивний борт 42492. Літак, який випустив ракету, сів на аеродромі в Рязані. Олег Тимошин точно знає весь екіпаж терористів з цього літака», — йдеться у повідомленні.

Крім того, стверджується, що 27 червня 2022 року за його наказом було завдано удару по ТЦ «Амстор» у Кременчуці. Тоді загинуло понад 20 людей і понад 30 вважалися зниклими безвісти.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Под Киевом пьяный судья устроил тяжелую аварию: видео

03.01.2018 - 00:58
Народный депутат от РПЛ Игорь Мосийчук незадолго до полуночи сообщил о тяжелом ДТП под Киевом с участием судьи. По информации парламентария, авария произошла на повороте с Житомирской трассы к селу ...

Ломаченко досрочно победил дерзкого Ригондо: видео

10.12.2017
Преобладая над соперником по ходу ...