Стали відомі причини рекордних втрат окупантів в Макіївці

Сьогодні ближче до обіду в окупованому місті Макіївка Донецької області знову пролунав вибух. Про це з посиланням на місцевих мешканців повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний».

Тим часом, весь «руській мир» вже другу добу поспіль гудить через те, що на самому початку першого січня в Макіївці було знищене професійно-технічне училище №19 із декількома сотнями російських військових. По деяким даним, до 600 мобілізованих із Саратова.

Особисто нас цікавить незвична рекордна результативність удару реактивної системи залпового вогню типу HIMARS. Причини пояснив терорист і рашист Ігор Гіркін (Стрєлков).

По-перше, в одній будівлі мешкало невиправдано багато мобілізованих. По-друге, в ній же був великий склад боєприпасів. Саме їх детонація і вбила більшість окупантів і зруйнувала будинок вщент.

Також Гіркін доповнив дані про ворожі втрати великою кількістю знищеної військової техніки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  2 января 2023 в 18:26

    а версия про широкое использование мобильников,выглядит по кремлядски придурковато..

Video >>

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015 - 16:46
Умеете ли Вы правильно разделать плод граната? А ведь время научиться или вспомнить как это делается уже настало. Причина банально проста.  В конце сентября на закавказье начинают собирать этот замечательный ...

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017
Даже удивительно, что кафе, магазины, ...