Стали відомі подробиці знищення російського «Ка-52»

Вчора начебто під час бойового завдання був ліквідований пілот гвинтокрила 55-го окремого вертолітного полку фашистської Росії Роман Ігоревич Філатов 1994 року народження (на фото в цивільному). Про це сьогодні повідомляють рашисти, зокрема Вікторія Прокоф’єва, дивись скрін.

Блогер і український патріот «Necro Mancer» впевнений, що він належав до членів екіпажу гвинтокрила «Ка-52» («Алігатор»), про знищення якого шістнадцятого березня ми вже повідомляли.

Але тут дуже цікаве уточнення рашиста «Helicopterpilot», який на зло Збройним силам України (щоб не тішилися тим, що начебто збили «Ка-52») зізнався, що гвинтокрил не був збитий. Однак все одно знищений разом з екіпажем з кількох чоловік (зазвичай два пілоти).

В підсумку «Necro Mancer» зробив висновок: «О, то ми ще й ракету зекономили? Так навіть краще… «Ка-52» наїхав на мирну українську ЛЕП і непоправно загубився».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Появилось видео падения истребителя МиГ-23 в Турции

05.03.2017 - 14:27
Сирийский военный самолет МиГ-23 4 марта потерпел крушение на юге Турции. Турецкий премьер Бинали Йылдырым заявил, что падение самолета, возможно, произошло из-за плохих погодных условий, в местной власти говорят, что причиной ...

Кошка усыновила вьетнамскую свинку (видео)

08.04.2016
Кошка, которую вы можете увидеть ...

Новый украинский БМП

30.10.2015
От стандартной машины пехоты БМПТ-64 ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...