Стали відомі обставини ліквідації терористки «ДНР» Корси

Минулого літа, а саме 3 серпня, стало відомо про ліквідацію «полковника» — командира ракетно-артилерійського дивізіону третьої мотострілецької бригади Беркут (пункт постійної дислокації в Горлівці) квазіутворення ДНР Ольги Качури (позивний Корса) 1970 року народження.

Протягом восьми років війни Корса стала відома як кривава терористка, яка обстрілювала Україну із систем РСЗВ.

Сьогодні ГР Міноборони України оприлюднило перехоплення розмови між російським диверсантом Ігорем Безлером, який у 2014 був ватажком терористів у Горлівці, з товаришем (кадровим співробітником ФСБ Андрієм).

Вони обговорюють вибухи, які сталися 4 серпня під час похорону ліквідованої терористки Качури біля драматичного театру в Донецьку.

Розмова зводиться до того, що насправді Корсу вбили свої. Безлер припустив, що це було зроблено з РПГ. А співробітник ФСБ каже, що за його даними, в авто Корси влупили іншою машиною з її боку, а потім спалили. Мовляв, іноді простіше вбити і дати героя ДНР чи РФ, чим вирішувати проблеми з людиною.

Більше того, припускають, що це було зроблено для того, щоб заманити на її поховання відомих бойовиків і керівництво. І одним махом всіх покласти…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ медленно, но уверенно освобождают Донбасс

09.07.2016 - 15:23
Украинский комбат пояснил особенности сегодняшней тактики ВСУ Командир батальона «Кривой Рог» 53-й бригады ВСУ Олег Мацейко с позывным Кварцит пояснил, что в нынешних условиях широкомасштабное наступление приведет к огромным человечекским ...

В пустыне Сахара выпал снег: фото, видео

07.02.2018
Уникальное природное явление уже второй ...

Тяжелый бой на Светлодарской дуге: опубликовано видео

27.02.2018
Волонтерская группа «Повернись живим» показала ...