США закрили південний кордон
Президент США Дональд Трамп, як і погрожував під час передвиборчої кампанії, підписав указ про закриття південного кордону США для нелегальних мігрантів. Відповідне повідомлення у середу, 22 січня, з’явилося на сайті Білого дому.

«Президент Трамп підписав указ, який призупиняє фізичний в’їзд іноземців, які здійснюють вторгнення до Сполучених Штатів через південний кордон», — йдеться у повідомленні.
Наголошується, що цей крок спрямований на захист громадян від нелегальної міграції.
Також Трамп розпорядився негайно розпочати депортацію мігрантів. Окрім того, зазначається, що новий глава Білого дому обмежив доступ мігрантам з півдня до отримання притулку та можливості залишитися в країні.
Цього дня СNN повідомляло, що до південного кордону США з Мексикою були направлені тисячі додаткових військових.
Нагадаємо напередодні своєї інавгурації Трамп пообіцяв «грандіозну депортацію» в історії країни. Повідомлялося, що його адміністрація готова першої ж хвилини після інавгурації розпочати висилку іммігрантів зі Сполучених Штатів.
Плюс Трамп у перший день на посаді підписав указ про перегляд процесу надання громадянства дітям, народженим на території країни. Проти цього на нього вже подали в суд, проти виступили 18 штатів…
Подпишитесь на новости
























