США відреагували на підтримку Орбаном Дональда Трампа

США дали зрозуміти прем’єр-міністру Угорщини Орбану, що вони бачать його недружні випади.

Посол США в Угорщині зауважив, що офіційний Будапешт в особі  Орбана суперечить своїй власній позиції тим, що висловив підтримку Дональду Трампу на тлі кримінального провадження проти нього.

Посол Девід Пресмен опублікував свій твіт у відповідь на допис Орбана, в якому той підтримав  Дональда Трампа. 

«Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто кілька тижнів тому казав наступне: «Ми демонструємо повагу, не втручаючись у внутрішню політику інших держав, не висловлюючи своїх поглядів і не намагаючись вплинути на них», — нагадав Девід Пресмен.

Зазначимо, що глава угорського уряду розмістив у своєму Twitter спільне фото з Дональдом Трампом зі словами підтримки: «Продовжуйте боротися, пане президенте! Ми з вами!».

Не секрет, що уряд Орбана дратує не тільки Україну, а й більшість країн Євросоюзу. Він відверто блокує будь-які санкції проти РФ, виступає за їх скасування. Також закликає світ припинити допомагати нашій країні зброєю.

Тобто Орбан фактично воліє бачити програш України у війні, адже без західної допомоги так воно б й сталося.

А тут ще Трамп, який теж заявив, що припинив би війну за 24 години (можна припустити, що просто «злив» би Путіну вже окуповані Росією території). Як Орбану не підтримати такого «друга»? 

І зацікавленність Орбана в такому раскладі не стільки економічна, скільки політична, бо в разі падіння режиму Путіна в РФ навряд чи він сам утримається при владі в Угорщині.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Британии королевский гвардеец толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину: видео

25.07.2018 - 15:56
Курьезный случай произошел в Британии. Там королевский гвардеец без единого слова толкнул в спину стоявшую у него на пути женщину. И промаршировал далее. Барышня от неожиданности взвизгнула и за малым ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...