США відреагували на намагання Росії повернутися в Раду ООН з прав людини

Фашистська Росія намагається знову приєднатися до Ради ООН з прав людини після того, як її виключили після повномасштабного вторгнення в Україну. США чітко визначили свою позицію незгоди.

Про це  на брифінгу заявив речник Державного департаменту США Меттью Міллер.

«Ми бачили, як Росія вчиняє воєнні злочини та злочини проти людяності в Україні. Ми чітко дали зрозуміти, що має бути відповідальність за ті злочини, які вони скоїли, і тому, звичайно, я вважаю, що представництво в органі, який займається правами людини, не узгоджується з їхніми діями в Україні», — заявив він.

Наразі на сайті ООН Росія вказана як кандидат на вибори членів Ради з прав людини на 2024-2026 роки. Вони мають відбутися 10 жовтня.

Згідно з позиційним листом РФ вважає Раду з прав людини «ключовим органом у системі ООН».

За словами дипломатів ООН, із якими поспілкувались журналісти BBC, Росія веде «агресивну кампанію», пропонуючи малим країнам зерно та зброю в обмін на їхні голоси. Тому вони не виключають, що РФ справді може повернутись до складу Ради.

Як відомо, 7 квітня 2022 року Генасамблея ООН призупинила членство Росії в Раді ООН з прав людини через повномасштабну війну в Україні. Відповідне рішення підтримали 93 країни, 24 держави проголосували проти й 58 утрималися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео Плотницкого со своими министрами стало новым хитом Интернета (видео)

01.06.2016 - 13:51
Интернет «покоряет» размещенное на портале You Tube видео с открытого заседания «совмина ЛНР», где главарь «республики» Игорь Плотницкий явно конкурирует с ведущими комиками. На полном серьезе он отчитывает своих «министров», ...

Манчестер Юнайтед выиграл Лигу Европы: видео голов Погба и Мхитаряна

25.05.2017
В столице Швеции Стокгольме завершился финал Лиги ...