США виділять $6 млрд на соцпрограми України

Кабмін ухвалив рішення про залучення гранту від США у розмірі 6 млрд. доларів. Кошти спрямують на соціальні програми, освіту, медицину. Про це увечері у п’ятницю, 10 лютого, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Це дозволить нам підтримати найбільш уразливі верстви населення, підтримати економіку та спрямувати кошти українських платників податків на забезпечення наших сил безпеки та оборони», — сказав Шмигаль.

За його словами, відповідний грант надійде через Фонд донорів, який адмініструють Міжнародний банк реконструкції та розвитку та Міжнародна асоціація розвитку.

«Також через цей фонд буде надано грант у розмірі 165 млн. доларів від низки європейських країн», — сказав Шмигаль.

Крім того, прем’єр повідомив, що з початку цього року міжнародні партнери вже надали Україні 4,2 млрд. доларів.

Кабінет міністрів України схвалив також порядок продажу конфіскованих російських активів та майна. За словами Шмигаля, нині Україна має 17 млрд грн, конфіскованих у російських банків.

«І сьогодні приймаємо ще одне рішення у напрямку відновлення. Ця постанова про те, як відбуватиметься продаж конфіскованих російських активів та майна. Ми заморозили та конфіскували сотні об’єктів, які належали російському уряду або російським олігархам в Україні. Багато з цих об’єктів зараз фактично простоюють» , – розповів глава уряду.

За його словами, Кабмін запустить відкритий та абсолютно прозорий продаж цього майна.

Світовий банк виділить $50 млн на ремонт доріг та мостів в Україні

Світовий банк оголосив про новий проект на 50 млн доларів, які будуть виділені на ремонт та відновлення транспортної мережі України і для надання негайної гуманітарної допомоги та відновлення. Про це у п’ятницю, 10 лютого, повідомляє прес-служба Світового банку.

Також грант покриє ремонт доріг для збільшення пропускної спроможності імпортних та експортних коридорів.

«Грантове фінансування цього проєкту забезпечується Трастовим фондом допомоги, відновлення, реконструкції та реформ в Україні (URTF), а додаткове фінансування в розмірі до 535 млн доларів має надійти найближчим часом», — йдеться в повідомленні.

Проєкт Відновлення основної логістичної інфраструктури та мережевої взаємодії (RELINC) допоможе відновити основні мости та залізниці для відновлення зв’язку з населенням і поліпшення транспортних зв’язків у західному напрямку для пом’якшення наслідків порушення судноплавства Чорним морем.

Зокрема, проєкт надасть підтримку в придбанні модульних мостів, обладнання та матеріалів для термінового ремонту пошкоджених автодоріг і залізничних ліній. Він також допоможе профінансувати придбання бортових вагонів і додаткового рухомого складу для розширення можливостей залізниці з перевезення вантажів у контейнерах.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео драки пьяного россиянина с пассажирами рейса Москва-Анталья

01.07.2017 - 14:33
Турист из России был задержан полицией сразу по прилету из Москвы в Анталью. Этот гражданин летел в Турцию с женой и двумя детьми, да так напился, что впал в невменяемое ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...