США тиснуть на Туреччину через російські авіарейси

США погрожують Туреччині жорсткими кроками реагування, якщо Анкара не припинить допомагати Росії уникати санкцій щодо літаків.

Мова про те, що є заборона на польоти американських літаків в Росію і Біларусь, однак РФ продовжує використовувати Boeing, які літають у Туреччину. Більше того, заправляються там і закуповують запчастини. 

Влада Туреччини в грудні отримала від американського уряду попередження про неприпустимість таких дій.

Про це стало відомо виданню The Wall Street Journal від чиновників, знайомих з переговорами.

Високопоставлені чиновники США попередили, що туркам загрожує тюремне ув’язнення, штрафи, втрата експортних привілеїв та інші заходи, якщо вони надаватимуть такі послуги, як дозаправка і постачання запчастин американським літакам, що літають до Росії і Білорусі, порушуючи введений торік експортний контроль.

Заступниця міністра торгівлі США Теа Розман Кендлер передала це повідомлення турецьким чиновникам під час свого грудневого візиту до Туреччини, повідомили джерела в урядових колах.

Попередження Туреччині є ключовим тестом на те, чи зможуть США та їхні союзники досягти успіху в ізоляції Росії в довгостроковій перспективі, або чи зможе Москва знайти спосіб продовжити економічну діяльність за допомогою третіх країн, підкреслює видання.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Казахстане сняли рекламу с голыми стюардессами: видео

03.08.2017 - 18:34
Что ни говори, а обнаженные красивые девушки всегда делают рекламу если не успешной, то запоминающейся. против человеческой природы не попрешь. Это в очередной раз продемонстрировал рекламный ролик, показанный в Казахстане. ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...