США радять Україні тактичний відступ з Бахмута, – Bloomberg

Російські загарбники вже декілька місяців докладають максимальні зусилля, аби захопити Бахмут у Донецькій області, щоб розблокувати подальше просування у області. На це кинуті величезні ресурси, які з’явилися завдяки проведенній мобілізації.

На даний час ворог успіху не досягнув, поніс величезні втрати, однак має очевидні здобутки навколо містечка, що робить його подальшу оборону доволі складною.

Україні ж явно не вистачає на цій ділянці фронту ресурсів — як бійців, так і техніки. 

Сьогодні з’явилася інформація про те, що начебто США радять українським силам тягнути час, в очікуванні нової зброї. Також зазначається, що доведеться відійти від Бахмута, щоб зібрати ресурси для весняного наступу.

Про це повідомляє авторитетне американське видання Bloomberg.

«За словами високопосадовця, США радять українським силам тягнути час, щоб дозволити танкам та іншому озброєнню прибути. Щоб зібрати ресурси для весняного наступу на півдні, Україні, можливо, також доведеться незабаром вивести свої війська зі східного міста Бахмут, заявили американські та європейські чиновники, присудивши Росії символічну перемогу», — йдеться у статті.

Робиться акцент на тому, що начебто відступ з Бахмута не матиме значного стратегічного впливу на війну.

За словами високопоставленого американського чиновника, українські війська, швидше за все, встановлять оборонні лінії дуже близько до того місця, де зараз проходить лінія фронту.

Очікується, що з Бахмута Росія просуватиметься до Слов’янська і Краматорська: «Її військам навряд чи вдасться захопити всю східну частину Донецької області найближчим часом, зважаючи на величезні розміри території».

Якщо Україна зосередиться на півдні навесні і влітку, то зможе відкрити можливості навколо Криму, оскільки російські військові будуть відрізані від поставок.

Водночас, Росія може спробувати відтіснити українські сили якомога далі на північ, подалі від Криму.

Високопоставлений американський чиновник заявив, що Україна навряд чи зможе повернути Крим найближчим часом.

Проте, якщо Україні вдасться повернути собі територію на півдні в районі Мелітополя і розділити російські кордони між Кримом і сходом країни до кінця літа, Київ створить підгрунтя для кількох важких місяців для Путіна і його військ.

Співрозмовники видання вважають, що війна, ймовірно, затягнеться до 2024 року.

Зокрема, наданого Україні озброєння наразі недостатньо для суттєвого відвоювання території, а більше зброї надійде через кілька місяців.

Враховуючи час, необхідний для доставки, підготовки і побудови ліній постачання, сучасні бойові танки з Європи і США можуть з’явитися на полі бою не раніше весни.

Повідомляють, що РФ також певною мірою вчиться на помилках: «Вона відвела техніку з районів, що знаходяться в межах досяжності далекобійної артилерії, побудувала більше оборонної інфраструктури, такої як загородження і траншеї в північному Криму, і розмістила більше мін. За словами високопосадовця НАТО, вона також використовує коротші логістичні лінії».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе пьяная следователь протаранила авто и пыталась раздеться: видео

01.08.2018 - 17:30
В Одессе полицейскую задерждали пьяной за рулем. Инцидент получился с перчинкой Накануне вечером в Одессе патрульные задержали девушку-следователя местной полиции, которая находилась за рулем в нетрезвом состоянии. Ее направили для ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

19.01.2019
Иду с работы. Вспомнил, что ...