США попередили про «неминучі плани» екстремістів напасти на Москву

Посольство США в Росії попередило, що екстремісти мають «неминучі плани» нападу на Москву.

Про це повідомляє Reuters.

Мета повідомлення — максимально убезпечити громадян США, які знаходяться у столиці Росії.

Більшість західних країн радять уникати будь-яких поїздок до Росії та кажуть, що їхні громадяни повинні виїхати. США оголосили найвищий рівень небезпеки для Росії — червоний, «не подорожувати». Такий самий рівень, як Афганістан, Сирія, Ємен і Південний Судан та Іран.

Посольство Нідерландів у Москві попереджає голландців у російській столиці та інших великих містах країни про можливі напади на цих вихідних. Посольство радить голландцям найближчими днями уникати місць, де збирається багато людей, таких як торгові центри та концерти.

Зазначимо, що маємо своєрідний ефект бумерангу, бо РФ на сьогодні сама є державою-терористом.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Россиянин на Bentley застрял в песке на британском пляже (видео)

06.09.2015 - 11:23
Британские зеваки засняли на пляже в Корнуолле курьезную историю, главным героем которой стал россиянин. Bentley Continental Flying Spur россиянина увяз едва ли не по ступицы в глубоком песке. Чтобы вытащить ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...