США передають Україні високоточні снаряди дальністю 150 км

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки завтра передасть Збройним силам України першу партію високоточних ракет (їх же називають бомбами) GLSDB. Про це з посиланням на урядовця США повідомило американське видання «Politico».

Кількість «подарунків» для російських окупантів не вказана, однак озвучені деякі їх характеристики, які приємно вражають.

GLSDB може уражати цілі на відстані до півтори сотні кілометрів (за іншими даними, до 145). Для наведення вона використовує глобальну систему GPS та іннерційну навігаційну систему.

І що вкрай важливо, GLSDB може запускатися з реактивних систем залпового вогню «HIMARS» і «MLRS-M270», які зі снарядами GMRLS, що дістають на 80 км, стали кісткою в горлянках багатьох тисяч загарбників.

Несподівано оптимістичного характеру цій новині надає те, що це відбувається на фоні своєрідного шантажу трампістів у США. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015 - 15:31
Длинномерные лесовозы усложняют движение на дорогах для остального транспорта. Если таковой едет с грузом, то это еще как-то оправдано, а вот на обратном пути, как правило, – порожняком. Чтобы решить ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...

В Виннице случился потоп: видео

24.02.2017
Власти уверяют, что Винницу подтопили ...