Spotify змінює політику виплат за пісні

Стримінговий сервіс Spotify, відповідно до нової політики виплат роялті, з 2024 року платитиме артистам тільки за ті пісня, які досягнули 1 тис прослуховувань за попередні 12 місяців. 

Про це йдеться в блозі компанії.

У компанії зазначають, що нова політика виплат роялті має на меті залучити додатковий 1 млрд дол для нових і професійних артистів.

На сьогодні на стримінговому сервісі є понад 100 млн треків, з який десятки мільйонів були прослухані менш як 1000 разів протягом останнього року і в середньому генерували 0,03 долара на місяць.

У Spotify додають, що 99,5% усіх стримів – це треки, які мають щонайменше 1000 потоків на рік, і кожен із цих треків зароблятиме більше за цією політикою.

«​​Ми також вважаємо, що ця політика усуне одну стратегію, яка використовується для спроб обдурити систему або приховати штучне потокове передавання, оскільки завантажувачі більше не зможуть генерувати копійки з надзвичайно великого обсягу треків», – пояснюють в компанії.

Ще однією причиною є те, що лейбли та агрегатори вимагають мінімальну суму для зняття коштів (зазвичай від 2-х до 50 доларів за виведення), а банки стягують плату за транзакцію (зазвичай від 1-го до 20 доларів за виведення), ці кошти часто не доходять до завантажувачів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе проводятся обыски, оцеплены сквер и площадь: фото, видео

02.05.2017 - 13:56
Чтобы не допустить провокаций, 2 мая в Одессе силовые структуры пошли на превентивные меры. Соборная площадь и Куликово поле оцеплены, а у некоторых пророссийских активистов проводят обыски. О том, что ...

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию ...