Співак Ашер таємно одружився з коханою у Лас-Вегасі

Американський музикант Ашер та його давня партнерка, 40-річна Дженніфер Гойкочеа, вирішили взяти шлюб у Лас-Вегасі 11 лютого, незабаром після виступу на Супербоулі. Про це джерело з оточення пари розповіло журналу People.

За інформацією журналу, пара отримала дозвіл на весілля в окрузі Кларк, штат Невада, всього за три дні до виступу співака на фіналі футбольної ліги. Згідно з офіційними документами, свідком розпису була мати Ашера, Джонетта Паттон.

«Ми можемо підтвердити, що Ашер і Дженніфер Гойкочеа зробили наступний крок у своїх стосунках і одружилися в неділю ввечері в Лас-Вегасі в оточенні близьких друзів і сім’ї», — заявив представник співака.

Сам Ашер наразі не коментував цю новину щодо свого весілля.

До цього варто відзначити, що Гойкочеа працювала в музичній індустрії протягом багатьох років і декілька разів перетиналася з Ашером, ще до того, як між ними почалося кохання. Плітки про їхній роман з’явилися у червні 2019 року. У 2020 році у пари народилася їхня перша спільна донька Соверен Бо, а в 2021 році — син Сайр Кастрелло.

Ашер також є батьком двох синів, Ашера Реймонда і Навіда Ілая, від попереднього шлюбу з Тамекі Фостер.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016 - 13:27
На восточной окраине Киеве загорелись склады с секонд-хендом. Столичные спасатели подтвердили факт того, что огонь распространяется и «захватывает» новые территории. Огненная стихия бушует на Лесном массиве (метро «Лесная»), неподалеку от ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...

ВСУ уничтожили танк и блиндаж с террористами: новое видео

22.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...