Співачку Надю Дорофєєву госпіталізували до лікарні

Співачка Надя Дорофєєва спочатку скасувала концерт у Луцьку через погане самопочуття, а зараз взагалі налякала фанатів, опинившись під крапельницею. Про це артистка повідомила у сторіс в Instagram.

Все тому, що під час виступів виконавиця захворіла. Проте причини поганого самопочуття співачка не назвала.

«Важко», — підписала фото Дорофєєва.

Як виявилося, щоб швидше одужати лікарі прописали співачці спеціальні препарати з вітамінами, які вводять внутрішньовенно.

Зараз Дорофєєва має пройти курс лікування, а вже потім зможе виступати.

Нагадаємо, наприкінці лютого Надя Дорофєєва виконала останню волю свого шанувальника, комбата 72-ї бригади Андрія Верхогляда. Про це тоді повідомили в ефірі телемарафону.

Відомо, що за життя український захисник постійно жартував, що хоче, аби погони підполковника йому вручила виконавиця, і що під її хіт йому якнайкраще вдається ліквідовувати російських загарбників.

«Є у нас на війні одна штука. Намічається бій, колона йде, ми дивимося кліп Наді Дорофєєвої «Горит». «Горит русня», воно під це підходило. Послухали «Горит» – і бій буде класний, все буде чітко», – переказала дружина загиблого воїна.

А на 27-й День народження Андрія друзі організували йому привітання від співачки Наді Дорофєєвої. Тоді ж він розповів друзям, як саме отримуватиме чергове військове звання: «Я вже жартую, з пацанами жартуємо, що коли мені будуть вручати підполковника, то вона буде мені вручати підполковника». Так тоді сказав військовий.

Проте у червні минулого року боєць загинув, а звання підполковника йому присвоїли посмертно, цьогоріч. Але сім’я не забула останнє бажання героя і запропонувала артистці долучитися, на що Дорофєєва відразу погодилася. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Как большой корабль на полном ходу припарковался к берегу, подвинув два других судна (видео)

30.08.2015 - 18:20
А вы видели как «паркуют» большие корабли? Обычно их подтягивают буксиры и аккуратненько припирают к швартовочной стенке. А что будет если судно «хочет» встать на место самостоятельно и на полном ...

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018
Сборная Украины, не пробившаяся на ...