Акторка Олівія Манн перенесла подвійну мастектомію

Американська акторка та модель Олівія Манн перенесла складну операцію через агресивний рак молочної залози. Їй зробили подвійну мастектомію. Про це вона розповіла в Instagram.

За її словами, минулого року зірка здала тест, який перевіряє наявність в організмі 90 різних генів раку. Ретельне обстеження показало негативний результат, але лікар вирішив перестрахуватися, призначивши додаткові аналізи.

«За останні десять місяців я перенесла чотири операції, стільки днів провела в ліжку, що навіть не можу порахувати. Я дізналася про рак, його лікування і гормони більше, ніж будь-коли могла собі уявити. Я тримала в таємниці діагноз, щоб люди не бачили моє занепокоєння та лікарняні халати», – поділилася знаменитість.

Олівія Манн зазначила, що вважає себе «щасливчиком», адже хворобу виявили майже на ранній стадії. Лікарі встановили, що ризик становив 37%. Обстеження показало, що у неї рак Luminal B — агресивна форма хвороби, яка швидко розвивається. Через місяць Олівії зробили 10-годинну подвійну мастектомію.

«Я щасливиця. Ми зловили це за достатньо часу, і я мала варіанти. Я хочу того ж для будь-якої жінки, якій одного разу доведеться зіткнутися з цим. Попросіть лікаря розрахувати вашу оцінку ризику раку молочної залози. Якщо це число перевищує 20%, вам необхідно щороку проходити мамографію та МРТ молочної залози, починаючи з 30 років», — звернулася до шанувальниць знаменитість.

Нагадаємо, наприкінці січня американська акторка Шеннен Догерті поділилася новими подробицями свого лікування від онкології.

У черговому випуску подкасту Let’s Be Clear 52-річна зірка серіалу » Усі жінки — відьми» розповіла, що вперше за довгий час помітила позитивну динаміку в лікуванні раку четвертої стадії.

За її словами, лікарі призначили новий курс терапії. Однак перші чотири процедури не дали жодних результатів, тому від цього плану лікування хотіли відмовитися, але актриса наполягла на продовженні терапії, і вже після шостої процедури з’явилися позитивні зміни.

«Я приймаю нову інфузію від раку, і після чотирьох процедур ми не помітили різниці і всі хотіли, щоб я переключилася. Я просто подумала: «Ми продовжимо в тому ж дусі і подивимося». І так, після шостого чи сьомого лікування ми справді побачили, як він руйнує гематоенцефалічний бар’єр. Я називаю це дивом? Так. Для мене це зараз диво. Те, що я кинула кості і сказала: «Давайте продовжимо». І те, що він руйнує гематоенцефалічний бар’єр, насправді є дивом цього препарату, дивом, коли, можливо, Бог втрутиться і скаже: «Я дам їй перепочинок». Іноді ви шукаєте чудес не там, де треба, а вони прямо перед вашим обличчям», — сказала Догерті.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016 - 19:27
За тур до завершения чемпионата Румынии «Конкордия» на выезде сумела обыграть Петролул (0:1). Это позволило команде экс-форварда киевского «Динамо» Артема Милевского обеспечить себе место, гарантирующее сохранение прописки в высшем дивизионе. ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...