Спікер Конгресу США поставив ультиматум щодо допомоги Україні

Декілька днів тому с пікер Палати представників США Майк Джонсон оптимістично висловлювався щодо виділення фінансування для захисту України. А сьогодні він вже погрожує відмовитись від підтримки нашої країни, якщо Білий дім не погодиться посилити безпеку кордонів. Про це йдеться в його листі до директора Офісу менеджменту та бюджету США Шаланди Янг. Це не просто нечесно, а ще й демонструє реальну байдужість до життів українців, які ризикують бути вбитими фашистською Росією.

«Додаткове фінансування України залежить від прийняття змін у законах про безпеку кордонів нашої країни», — заявив Джонсон.

У листі спікер називає відкриті кордони США «немислимою та неприйнятною катастрофою». Чиновник хоче «негайного припинення такого божевілля».

«Адміністрація Байдена ігнорує реальність, воліючи натомість займатися політичною позерством, замість того, щоб взаємодіяти з республіканцями в Конгресі та обговорювати логічні реформи. Ми готові і хочемо працювати з адміністрацією над надійним пакетом заходів з охорони кордонів, який захистить інтереси американського народу», — додав Джонсон.

Спікер не уточнює, яких саме заходів щодо захисту кордону хоче досягти, але згадує закон про безпеку кордонів. Документ передбачає будівництво стіни на кордоні з Мексикою та обмеження можливості прохачів притулку залишатися у США. Це пропозиції, проти яких виступають демократи та адміністрація президента Джо Байдена.

Тобто Джонсон вимагає прив’язати допомогу Україні до питання, яке є вкрай важливим для Демократичної партії, проти якої він природньо змагається будучи республіканцем. При тому, що Байден сам готовий щось робити в цьому напрямку, адже просить фінансування і на кордон. Джонсон нав’язує зміни у законах, про які в США сперечаються вже 40 років! Чи є шанси на вирішення цього питання? Схоже, від цього буде залежати доля України і життя мільонів людей.

Зазначимо, Білий дом фактично б’є в набат, нагадуючи, що вже у грудні будуть вичерпані всі раніше виділені для України кошти. А ми реально бачимо, що за два останні місяці ЗСУ отримали від американців мізерну допомогу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко троллит судью во время чтения приговора по её делу (видео)

22.03.2016 - 20:17
Во время чтения приговора по шитому белыми нитками делу украинской лётчицы Надежды Савченко судья употребил выражение «типичная бандеровка», что вызвало бурный смех в зале. Об этом в своем Twitter написал ...

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017
Утром 6 апреля произошел взрыв ...

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017
Власти России продолжают жесткими мерами ...