Спікер Конгресу Джонсон став прихильником допомоги Україні

Спікер Конгресу США Майк Джонсон змінив власну думку щодо надання військової допомоги Україні. Тепер він став основним прихильником її виділення. Про це у суботу, 2 грудня, повідомляє Wall Street Journal.

«Після того, як Джонсон обійняв посаду спікера Палати представників, він спочатку критично висловлювався щодо подальшої військової допомоги Україні, проте останнім часом він заявляє, що збереження військової підтримки Києва з боку США є одним із ключових пріоритетів», — вказує видання. 

У статті підкреслюється, що у майбутньому питання збереження військової підтримки України з боку США залежатиме від здатності Джонсона переконати колег по партії схвалити рішення про виділення Києву десятків мільярдів доларів.

WSJ пише, що близькі до Джонсона політики кажуть, що він щиро хвилюється за Україну. 

«Очікується, що Джонсон надасть пакет екстреної допомоги, який включає допомогу Україні, навіть якщо йому доведеться витримати негативну реакцію правих», — вказано в повідомлені. 

Російському диктатору Володимиру Путіну не можна дозволяти «пройти маршем через Європу». Про це заявив спікер Палати представників США Майк Джонсон.

Таким чином він відреагував на запитання журналістів щодо фінансування Ізраїлю. Він підкреслив, що окрім Близького сходу, для Вашингтона пріоритетним залишається фінансування України.  

«Звичайно, ми не можемо дозволити Володимиру Путіну пройти маршем через Європу. І ми розуміємо необхідність надання допомоги Україні», — сказав він. 

Джонсон зауважив, що почувається «упевнено й оптимістично» стосовно того, що Конгрес може ухвалити додаткове фінансування як для Ізраїлю, так і для України.

Нагадаємо, 20 листопада Міноборони США оголосило про надання додаткової допомоги Україні у сфері безпеки та оборони. Чергова військова допомога стала вже 51-м «траншем» обладнання для України, починаючи із серпня 2021 року.

Голосування щодо запиту президента США Джо Байдена про допомогу Україні та Ізраїлю може відбутися вже 4 грудня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Венесуэльские снайперы записали видеообращение к Мадуро

18.02.2019 - 21:35
В Венесуэле продолжается противостояние на фоне еще больше усугубляющегося экономического кризиса. Нынче стало известно, что пятеро снайперов из армии Венесуэлы, которые ушли на территорию соседней Колумбии, записали видеообращение к президенту ...

Опубликовано видео яростного ночного боя в зоне АТО

02.07.2016
Применив тяжелую артиллерию и танки, ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...