Спецслужби РФ погрожували сім’ям ватажків «Вагнера»

В похід на Москву вирушили лише вісім тисяч вагнерівців – вони просто не могли захопити столицю РФ

В тому, що путінські спецслужби погрожували членам родин лідерів приватної військової компанії Вагнера, доки вони не припинили свій похід на Москву, немає нічого дивного.

Адже це традиційна «нормальна» практика всіх диктатур, тираній і просто давніх суспільств. «Діти за батьків не відповідають» — це правило з’явилося і працює лише в сучасних демократіях, і то з певними нюансами.

А от те, що в колоні ПВК Вагнера, яка рухалася на Москву, було лише вісім тисяч бійців, а не 25 тисяч, як говорилось з початку, пояснює куди більше. В першу чергу, що ПВК Вагнера майже не мало шансів захопити Москву чи принаймні її центр.

Про це все повідомило видання «The Telegraph» з посиланням на спецслужби Великобританії.

Дозволимо собі припустити, що саме другий фактор примусив ватажка ПВК Євгена Пригожина відмовитися від штурму столиці РФ. Хоча б тому, що після захоплення Кремля навряд чи посіпаки Путіна наважилися б чіпати родичів вагнерівців.

А от зараз вагнерівці (і їх родичі) під загрозою – зрозуміло, що Путін нікому не пробачить. Кремль вже офіційно стверджує, що кримінальне переслідування заколотників триває. І не факт, що вони доживуть до амністії. Тим паче, що війна триває, і їх запросто можуть відправити, наприклад, в суіцидальний похід на Київ, Харків чи Одесу.

Тому наступним путчистам і заколотникам потрібно берегти свої штики, а не класти їх в боях за черговий Бахмут.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новогодняя подборка смешных видео собрала миллионы просмотров: видео

01.01.2017 - 17:57
Рождество и Новый год — это праздники, когда случаются чудеса. И чудачества. YouTube-канал FailArmy недавно подобрал и выложил для просмотра подборку таких забавных и смешных новогодних видео. Назвали ее Christmas Fails. ...

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017
Чрезвычайный и полномочный посол Роман ...

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили ...