Спецпризначенці ЗСУ взяли в полон російських окупантів

Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України захопили опорний пункт російських окупантів на панівній висоті на одній з ділянок фронту, взявши в полон двох ворожих десантників (один з них – колишніій зек – на скриншоті курить цигарку, яку йому дав наш захисник).

Про це на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у своєму Телеграм-каналі повідомила пресслужба командування ССО ЗСУ, оприлюднивши відеосюжет, змонтований з кадрів, відзнятих екшн-камерами на шоломах бійців та безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували хід бою.

В коментарі вказується, що до цього захопити цю позицію Силам оборони не вдавалося кілька місяців. Однак цього разу бійці ССО змогли підійти впритул до опорника непоміченими завдяки роботі наших засобів радіоелектронної боротьби. Коли їх все-таки помітили і почали вести по ним артилерійський вогонь, було вже пізно.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вот так многое в нашей жизни меняется от угла зрения

18.11.2015 - 14:10
Предлагаем простенький эксперимент, который демонстрирует, как меняется восприятие окружающего мира в зависимости от внешних обстоятельств. В свое время Леонид Кучма сказал Юлии Тимошенко: «Точка зрения зависит от места сидения!» Итак, ...

Рыба мурена ластится к аквалангистке

20.10.2015
Ручная рыба мурена ластится к ...