Спецпризначенці СБУ знищили батальйон інтервентів

Якщо раніше пресцентр Служби безпеки України часто розповідав, як бійці Центру спеціальних операцій «А» СБУ нищать дронами-камікадзе бронетехніку російських окупантів, то сьогоднішній відеосюжет присвячений ураженню виключно живої сили загарбників.

Ролик змонтовано з кадрів, знятих як самими баражуючими боєприпасами, так і контрольними безпілотними літальними апаратами. В коментарі вказано, що за два тижні, таким чином, знищено майже п’ятсот інтервентів (батальйон).

Очевидна зміна пріоритетів важлива і симптоматична, адже наразі ворог після невдалих атак бронетанковими колонами переважно перейшов до штурмових дій малими піхотними групами. Тому знешкодження особового складу агресора – основна задача України та її союзників.

Тим паче, що за даними американського Інституту вивчення війни (ISW) темпи утилізації гарматного м’яса Путіна наразі відповідають масштабам його мобілізації. І це цілком влаштовує кремлівського маніяка.

Якщо жива сила агресора не буде скорочуватися швидше, ніж  накопичувалася, Україні буде набагато важче.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017 - 20:42
Активист из Одессы Сергей Стерненко, который является одним из организаторов акций по срыву в городе концертов российских и украинских артистов, засветившихся с выступлениями в Крыму и России, сообщает о срыве ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...

Под Одессой пронесся смерч: видео

18.06.2018
В Одесской области зафиксировали редчайшее ...