Спецпідрозділ ЗСУ знищив російські об’єкти в тилу ворога

Спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони «Kraken» заявив про знищення двох веж спостереження у Росії – в селі Крупець Курської області, інша – в селі Троєбортне Брянської області.

«Мінус дві вежі спостереження на Росії. Силами протитанкової групи спецпідрозділу «Kraken» знищено дві автономні вежі спостереження «Муром» у Брянській та Курській області», — йдеться у повідомленні підрозділу у Телеграм.

У спецпідрозділі пояснили, що вежа спостереження «Муром» забезпечує цілодобове спостереження в глибину території України на відстань до 15 км, реагує на будь-який рух на українській території, корегує ворожу артилерію, виконує супровід ворожих ДРГ, блокує діяльність Сил оборони України.

Нагадаємо, тиждень тому за допомогою дрона-камікадзе «Kraken» знищив автономну вежу спостереження «Гренадер» у Брянській області Росії.

Перед цим була інша спецоперація. Вранці 2 березня губернатор Брянської області РФ, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито проникла українська ДРГ, нібито схопила в заручники мирних жителів і нібито обстріляла автомобіль. Цю інформацію швидко підхопили пропагандистські ЗМІ, але вони публікували дуже суперечливі дані. 

Пізніше так званий «Русский добровольческий корпус» заявив, що не «українська ДРГ», а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.

Командир «Русского добровольческого корпуса» Денис Нікітін заявив, що влада України знала про операцію РДК в Брянській області.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Забавная реакция кота, которого застукали у миски с салатом (видео)

24.01.2016 - 17:59
Реакция людей и животных, застигнутых врасплох, в тот момент, когда они думают, что их никто не видит, бывает весьма забавной. Вот и этот кот, который сидел на столе у миски ...

В США занялись строительством дорог из свиного навоза

30.07.2016
Исследователи из Государственного технического и ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

Де у Вінниці розмістив свою канцелярію Симон Петлюра?

26.09.2016
Ошатні житлові будиночки приватного сектору, ...