Спецназ ЗСУ знищив патруль окупантів у ворожому тилу

Розвідувальна група Сил спеціальних операцій Збройних сил України знищила патруль російських загарбників  в лісовому масиві в ворожому тилу: «Підтверджено знищення трьох окупантів. З боку наших воїнів втрат немає».

Про це на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба ССО ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих екшн-камерами на шоломах чи формі бійців, а також через приціл снайперської гвинтівки.

Спочатку наші захисники перешіптуються між собою, спостерігаючи за патрулем. А потім чути і видно інтенсивний стрілецький бій, який розпочався з пострілу снайпера.  Рішення про його початок командир групи прийняв сам, оцінивши обстановку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Луценко огласил подозрение Януковичу в государственной измене: видео

28.11.2016 - 13:16
В Святошинском суде начались слушания по делу о расстреле на Майдане людей 20 февраля 2014 года, в котором Янукович должен быть допрошен как свидетель. Генпрокурор Луценко огласил подозрение Януковичу по ...