Спецназ ГУР знищив штурмову колону окупантів

На Куп’янському напрямку (сама північна ділянка фронту в Харківській та Луганській областях) бійці окремого розвідувально-диверсійного підрозділу «Кракен» Головного управління розвідки Міністерства оборони України відбили масований штурм своїх позицій в лісосмузі, знищивши кілька десятків інтервентів, танк і пошкодивши кілька їх бойових броньованих машин.

Про це пресслужба підрозділу повідомила у Телеграмі та Ютубі, оприлюднивши великий відеосюжет, змонтований з кадрів, знятих як безпілотними літальними апаратами, так і екшн-камерами на головах бійців.

Перша велика група інтервентів доїхала до лісосмуги на танкові, однак потрапила під артилерійський обстріл. Танк одразу був знищений чи пошкоджений і вже не рухався і не стріляв. Загарбники залягли довкола нього, намагаючись перечекати артобстріл.

Згодом ворожа бойова машина піхоти ще кілька раз підвозила підкріплення ворогу. Однак зрештою вона отримала свою протитанкову ракету (цей момент зафіксовано на скрині), розвернулася прямо на інтервентах, які ховалися під нею, вбивши кількох з них і скалічивши ще кількох, поїхала геть і більше не поверталася.

Більша частина загарбників загинула під артобстрілом біля танку, в тому числі і від касетних снарядів. Решту в ближньому бою в лісосмузі добили бійці «Кракену».

«Чим керуються командири, відправляючи сотні своїх бійців на вірну смерть, відповідь на це питання ми вже не почуємо», — резюмує «Кракен».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Берлине перед приездом Путина полиция обезвредила пьяную «жертву хунты»

22.10.2016 - 20:32
Так называемый «новороссийский» митинг, организованный перед приездом Владимира Путина в Берлин, привел к неожиданным последствиям. Полицейские задержали ключевую фигуру акции, поскольку этот мужчина, представлявшийся «жертвой хунты», был слишком пьян и ...

В вашингтонской кофейне ввели пикантный дресс-код: фото, видео

21.03.2017
Даже удивительно, что кафе, магазины, ...