SpaceX вивела на орбіту український наносупутник

Сьогодні компанія американського мільярдера Ілона Маска SpaceX вивела на орбіту Землі український наносупутник PolyITAN-HP-30. Про це відомо із трансляції запуску.

Наголошується, що ракета-носій Falcon 9 стартувала з космодрому на мисі Канаверал о 16.00 за часом Києва.

На космічній орбіті супутник проводитиме експеримент із дослідження ефективності теплових труб як основного елемента систем термостабілізації космічних апаратів.

На минулому тижні, 28 грудня, компанія SpaceX вивела в космос першу партію супутників інтернет-системи Starlink другого покоління.

Зокрема, ракета-носій Falcon 9 з 54 модернізованими супутниками стартувала з космодрому на мисі Канаверал о 4:30 за часом східного узбережжя (11:30 за Києвом).

За словами засновника SpaceX, супутники Gen2 не тільки здатні обробляти більше трафіку, а й можуть передавати послуги прямо на смартфони.

Відомо, що 1 грудня Федеральна комісія зі зв’язку США (FCC) надала SpaceX дозвіл на розгортання 7500 супутників другого покоління. Однак це було лише часткове схвалення, оскільки компанія подала заявку до FCC на дозвіл відправити майже 30 тисяч таких супутників на низьку навколоземну орбіту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Кабуле прогремел взрыв, который называют самым мощным в Афганистане: фото, видео

31.05.2017 - 13:04
Мощнейший взрыв в истории Кабула, которая насчитывает несколько тысячелетий, прогремел утром 31 мая. По данным Aljazeera и Reuters, погибли, по меньшей мере, 80 человек. С ранениями в больницы столицы Афганистана ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...