SpaceX уклала перший контракт із Космічними силами США

Компанія SpaceX Ілона Маска уклала першу угоду з Космічними силами США щодо надання супутникового зв’язку військовим за допомогою системи Starshield.

За інформацією з Bloomberg, Starshield призначена для забезпечення національної безпеки США шляхом використання супутникового спостереження Землі та комунікацій. Все це із задіянням наскрізного шифрування та додаткових «криптографічних можливостей».

Ця система передбачає використання послуг супутників на низькій навколоземній орбіті та надаватиме їх за допомогою існуючих супутників мережі Starlink, що розширить її роль як оборонного підрядника.

Угода між SpaceX та Космічними силами США розрахована на рік і має максимальні витрати у розмірі 70 мільйонів доларів. Крім того, компанії негайно виділять близько 15 мільйонів доларів для фінансування 54 «партнерів місії» в армії, військово-морському флоті, ВПС та береговій охороні.

Підрозділ Starshield був створений SpaceX у грудні 2022 року та базується на системі супутникового зв’язку Starlink, але з меншими масштабами. Планувалося, що він перебуватиме під контролем американського уряду.

Нагадаємо, тиждень тому влада США нарешті взяла під свій контроль систему, що забезпечує зв’язок для Сил оборони України.

Представник Пентагону, бригадний генерал Пет Райдер заявив про укладення контракту з компанією Ілона Маска, щоб забезпечити українську армію супутниковим зв’язком Starlink. Про це він сказав під час брифінгу.

«З міркувань безпеки операцій через критичний характер цих систем ми просто не зможемо надати додаткову інформацію про конкретні можливості або деталі роботи цих послуг», — зазначив Райдер.

Він наголосив, що мета укладення контракту — забезпечення українських сил необхідною інфраструктурою супутникового зв’язку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017 - 20:44
Донецкий «Шахтер» после неудачи в Неаполе отвел душу в поединке 17 тура Премьер-лиги против своих земляков из «Олимпика». Подопечные Фонсеки забили 4 гола, правда и пропустили два. Дублем отметился лучший ...

Горные пехотинцы противостоят недобиткам Гиви: видео

05.10.2017
Военное телевидение Украины показало сюжет ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...