Снаряди з КНДР завдали втрат окупантам

На Мар’їнському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 28 січня бійці Сил оборони відбили вісімнадцять штурмів російських окупантів в районах Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів, що загарбники на цій ділянці фронту зіштовхнулися з неочікуваною проблемою.

Інтервенти розпочали використовувати північнокорейські димові міни для мінометів, якими прикривають свої штурмові групи. Однак від зарядів з КНДР розриває стволи мінометів, через що загинули декілька загарбників.

Тому ворог начебто зменшив тут свою активність, допоки не замінить корейські міни. Це стало відомо з радіоперехоплень.

Нагадаємо, раніше російські окупанти скаржилися також на снряди з КНДР для гаубиць і інших гармат.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Земля имеет форму бесформенного булыжника (видео)

13.09.2015 - 13:49
Мы с детства уверены, что земля имеет форму шара. Наши давние предки были уверены, что она плоская. Но как оказалось – ни то, ни другое. Современные IT-технологии позволяют смоделировать и ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...