Снайпери ЗСУ завдали великих втрат окупантам в Авдіївці

За перші вісімнадцять годин шістнадцятого лютого в районі Авдіївки бійці Сил оборони відбили 27 атак російських окупантів.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», ввечері повідомив, що в Авдіївці дуже плідно працюють українські снайпери: «Деякі за всю свою службу не мали стільки ліквідованих орків, скільки за сьогодні».

Однак це не завадило загарбникам знову просунутися вперед, тут же повідомив «ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки мають просування до міського парку та зайняли поліклініку Авдіївки, продовжують просуватися до центру міста».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Динамо» проиграло «Черноморцу»: видео голов

15.10.2017 - 22:14
У киевского «Динамо» продолжается черная полоса — сегодня команда в третий раз подряд ушла с поля без победы. Более того, проиграла шедшему на последнем месте в турнирной таблице «Черноморцу». Одесситам ...

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику ...