Снайпери ЗСУ завдали великих втрат окупантам в Авдіївці

За перші вісімнадцять годин шістнадцятого лютого в районі Авдіївки бійці Сил оборони відбили 27 атак російських окупантів.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», ввечері повідомив, що в Авдіївці дуже плідно працюють українські снайпери: «Деякі за всю свою службу не мали стільки ліквідованих орків, скільки за сьогодні».

Однак це не завадило загарбникам знову просунутися вперед, тут же повідомив «ШО НА ФРОНТІ?»: «Орки мають просування до міського парку та зайняли поліклініку Авдіївки, продовжують просуватися до центру міста».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В российском Екатеринбурге взорвали телебашню, видео

24.03.2018 - 12:59
Демонстрируя всему миру разработки новых видов вооружения и указывая на солидные инвестиции в оборонный комплекс, в России не особо скрывают дефицит средств на мирные цели. Из-за хронического недофинансирования в российском ...

Произошла драка между Пушкиным и Лениным возле московского Кремля (видео)

25.04.2016
Занимательная драка двух исторических персонажей ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...