Словаччина проти санкцій ЄС на ядерне паливо з РФ

Словаччина виступить проти 12-го пакету санкцій Європейського Союзу проти Росії, якщо він включатиме заборону на імпорт російського ядерного палива. Про це заявив міністр закордонних справ країни Юрай Бланар, передає TARS.

За його словами, нові санкції ЄС проти РФ не мають розповсюджуватись на паливо для атомних електростанцій, оскільки словацькі АЕС ще не переобладнані під використання іншого палива. Для словацького уряду це питання є надзвичайно критичним.

Представник партії Прогресивна Словаччина Томаш Валасек також наголосив, що якби санкції стосувалися імпорту ядерного палива з РФ, будь-який словацький уряд наклав би вето на пакет.

В таких випадках Євросоюз або може виключити з переліку санкцій дратівливу для когось з членів частину, або зробити для когось виключення щодо конкретної санкції.

Але і без Словаччини в ЄС є посіпака Путіна… Посли країн ЄС провели дебати про новий пакет санкцій проти Росії, але Угорщина повністю заблокувала цей процес. Про це 17 листопада повідомляв редактор Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода з питань Європи​ Рікард Йозвяк у своєму мікроблозі в Х.

За його словами, відбулися перші дебати між послами Євросоюзу за новим «і, можливо, найслабшим» пакетом санкцій ЄС проти Росії. Проте Угорщина повністю заблокувала обговорення всього пакета санкцій, додав журналіст.

Він додав, що тепер треба дивитися, чи вдасться домовитися про нові санкції проти РФ раніше зимових свят.

Також угорський уряд 17 листопада розпочав тринадцяті консультації з населенням, основним питанням яких буде підтримка членства України в ЄС. Фактично це справжнісенька пародія на референдум, якою партнерська до фашистського режиму Росії влада Угорщини намагається отримати начебто народну підтримку своїм антиукраїнським діям.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...