Скандал на Закарпатті: президент федерації носить одяг з написом «Росія» 

Журналіст і блогер Віталій Глагола опублікував відео, де президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко тренується у формі з написом «Росія» та говорить про відокремлення Закарпаття від України.

Зазначимо, що ФЛАУ у відповідь опублікувала офіційну заяву, в якій звернулася до правоохоронних органів, щоб ті з’ясували всі обставини й дали правову оцінку таким діям, а також наголосила, що федерація вивчить подробиці ситуації та підготує оперативний розгляд питання.

Окрім цього, Федерація легкої атлетики України пообіцяла зробити усе можливе, щоб самим з’ясувати всі обставини та винести відповідне рішення в рамках їхніх повноважень.

Коноваленко не міг не усвідомлювати, що носіння кофти з написом «Росія» є пропагандою і підтримкою агресора. І це на тлі того, що на війні гинуть в тому числі спортсмени.

До речі, маємо чергову сумну новину. Колишній легкоатлет Олег Мельничук, який доєднався до лав ЗСУ після повномасштабного вторгнення, загинув на війні. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України. Зазначається, що це сталося у ніч на 22 травня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США медведь залез в бассейн, спасаясь от жары: видео

18.07.2018 - 23:23
Жители одного из частных домов в Калифорнии (США) сняли на видео нежданного гостя. Во двор коттеджа чрез забор залез дикий медведь. Ему явно было жарко. Поэтому он залез в бассейн ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...

Появилось видео оперативников с Гужвой по делу о взятке

23.06.2017
Генпрокурор продемонстрировал видео переговоров задержанного ...