Ситника звільнили з посади заступника голови НАЗК

Заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Артем Ситник залишив свою посаду. Про це відомство повідомило 3 червня.

У НАЗК нагадали, що Ситника було призначено на цю посаду 12 травня 2022 року. У відомстві він відповідав за:

  • координацію взаємодії з правоохоронними органами й органами прокуратури, а також забезпечення розгляду обґрунтованих висновків про злочини, виявлення активів осіб, причетних до військової агресії проти України;
  • фінансовий контроль, проведення перевірок, моніторингу способу життя та перевірку дотримання вимог законодавства, у тому ж числі у сфері запобігання корупції;
  • запобігання й врегулювання конфлікту інтересів;
  • моніторинг й контроль виконання актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання й врегулювання конфлікту інтересів.

У НАЗК подякували Ситнику за роботу у відомстві і його внесок в розвиток всієї антикорупційної інфраструктури України.

Як відомо, до роботи в НАЗК Артем Ситник сім років очолював Національне антикорупційне бюро.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017 - 18:20
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...