Системою ППО Patriot збито російський винищувач

Протягом останніх тижнів Збройні сили України за допомогою американських зенітно-ракетних комплексів Patriot збили щонайменше один літак-винищувач російських окупантів, який перебував на бойовому вильоті. Про це заявив американський телеканал CNN.

Тим часом Генеральний Штаб ЗСУ в своїх щоденних зведеннях про втрати загарбників вже кілька тижнів не змінює цифри знищених літаків і гвинтокрилів (відповідно, 308 і 294).

ГШ ЗСУ не зробив цього навіть в той день, коли загарбники втратили за пару хвилин два винищувача і ще два (чи навіть три) гелікоптера в Брянській області РФ (всі екіпажі загинули, мінімум дев’ять пілотів).

Офіційна позиція Києва – їх збила російська ж протиповітряна оборона. Делікатність питання в тому, що американська зброя начебто не повинна працювати на території РФ.

Тим часом, різні офіційні американські джерела підтвердили, що при ракетному обстрілі загарбниками була незначно пошкоджена пускова установка ЗРК «Патріот», однак вона вже відремонтована і знову перебуває на бойовому чергуванні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американца укусила голова убитой им змеи: видео

07.06.2018 - 18:34
В американском штате Техас мужчина пострадал от змеи, которую перед тем убил. На первый взгляд ситуация кажется казуистической. Он лопатой отрубил рептилии голову, решил ее поднять, и в этот момент ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...