Сирський знову відвідав підрозділи у Бахмуті

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський у неділю, 5 березня, відвідав частини, які обороняють Бахмут та підступи до міста. Про це повідомив Military Media Center у Telegram.

Командувач зазначив, що бої за Бахмут на Донеччині досягли найвищого рівня напруги.

«Ворог кинув у бій додаткові сили Вагнера. Наші воїни мужньо обороняють позиції на півночі Бахмута, намагаючись не допустити оточення міста», — наголосив він.

Опір на цьому плацдармі триває вже кілька місяців.

«Весь цей час спроби ворога захопити місто розбивалися об стійкість наших воїнів. Наші захисники завдали значних втрат ворогові, знищили велику кількість техніки, змусили кидати в бій кращі штурмові підрозділи Вагнера і зменшили наступальний потенціал противника», — наголосив Сирський.

Нагадаємо, це вже третій візит Сирського до Бахсуту за останні дні. До цього він там був 25 лютого і 3 березня.

Першого разу Сирський перевірив стан справ у підпорядкованих підрозділах, заслухав командирів підрозділів щодо проблемних питань, надав допомогу у їх вирішенні та підтримав військовослужбовців. Також він нагородив кращих захисників цінними подарунками.

Нагадаємо, російські фашисти за останні тижні наблизились до позицій сил оборони на півночі Бахмута, в районі сіл Берхівка і Ягідне.

Після перших двох приїздів Сирського бійці Сил оборони відмічали, що з’являлося підкріплення і ворогу завдавалися значні втрати.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Нардепа Королевскую в Славянске «озеленили» (видео)

09.05.2016 - 13:21
Депутат Наталья Королевская планировала несколько поездок по городам Украины. После довольно негостеприимной встречи в Славянске, видимо, она пересмотрит планы. «Порция» зеленки, брошенные яйца и «потасовка» охраны нардепа от «Оппоблока» с ...

В Сирии новая химическая атака: видео

12.04.2017
На северо-западе Сирии правительственные войска ...

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео ...