Сирський заявив про загрозу просування армії РФ

На Лиманському (Кремінському) напрямку протягом перших вісімнадцяти годин тринадцятого березня бійці Сил оборони відбили п’ять атак російських окупантів в районах прифронтових сіл Терни та Ямполівка Донецької області.

Про це у вечірньому зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 18:36 повідомив:

«В районі Кремінної за 9 місяців активних бойових дій вороже командування привело майже в повну небоєздатність одну зі своїх армій. Наразі, щоб пробитися до Тернів та Ямполівки, її активно насичують свіжими мобілізованими силами іншої армійської групи».

Оперативна обстановка на Східному фронті залишається складною. Є загроза просування ворожих підрозділів, повідомив у середу, 13 березня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, який прибув до району операції в напрямку активних дій противника.

За словами Сирського, росіяни зосереджуютьосновні зусилля в районах населених пунктів Терни, Іванівське, Бердичі, Тоненьке, Вербове і Роботине. Водночас активність ворога на інших ділянках фронту помітно знизилася, ймовірно, внаслідок високого рівня втрат та вчасно прийнятим управлінським рішенням на посилення оборони.

«За два тижні жорстких боїв противник зазнав надзвичайно високих втрат. Однак усі населені пункти, які він намагався захопити, залишилися під нашим контролем», – запевнив головнокомандувач.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео Саакашвили в наручниках

01.10.2021 - 20:31
Мы уже сообщали о том, что грузинские силовики задержали сегодня прибывшего в страну бывшего президента Михаила Саакашвили. Сейчас появилось видео, как его со связанными впереди руками ведут в СИЗО. На ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017
Пресс-центр штаба АТО разместил у ...