Сирський прийняв рішення щодо подальших дій ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони України Рустемом Умєровим здійснив робочу поїздку до військових частин і підрозділів, що тримають оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках, і ухвалив рішення про посилення військових частин.

Про це він повідомив у Facebook в середу, 14 лютого.

«Із міністром оборони України, безпосередньо на місцях, заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії в надзвичайно складних умовах. Спільно проаналізували наявні ресурси та потреби наших військ. За результатами роботи прийняли низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей наших військових частин і запобігання діям ворога», – написав головком.

Сирський розповів, що російські агресори нарощують сили й мають чисельну перевагу в живій силі, не зважають на втрати, активно застосовують авіацію, завдають авіаційних і артилерійських ударів по позиціях ЗСУ. У свою чергу наші війська завдають загарбникам значних втрат і лише на Авдіївському напрямку минулої доби відбили 29 ворожих атак.

«Ми робимо все можливе, щоб не допустити просування ворога вглиб нашої території та утримати займані позиції. Попри складну обстановку Сили оборони України завдають ворогу значних втрат. Водночас вживаємо всіх можливих заходів для мінімізації наших втрат і збереження життя наших воїнів», – додав Сирський.

Напередодні Олександр Сирський заявив про новий етап у війні з російськими загарбниками. Він полягає у виснаженні ресурсів країни-агресора.

Після призначення Сирського президент України Зеленський поставив йому низку завдань. Серед іншого він заявив, що кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю. Він вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.

«Треба розв’язати проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони. Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні», — сказав тоді Зеленський.

Президент зазначив, що нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабах, а також продумати та побудувати в армії дієву систему ротацій. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад ЗСУ та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве прорыв трубы обрушил на автомобили каменный дождь: фото, видео

29.05.2017 - 16:06
Печальное зрелище нынче в Киеве на Голосеевском проспекте, 27. Там воронка словно от снаряда 152 мм пушки. На самом же деле прорвало трубу диаметром два метра, да, видимо, сверху, так ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...

Необъяснимые вспышки в небе

15.11.2014
В пятницу (14.11.2014 в 17:40) ...