Сирський повідомив про стримання штурмів ворога у Бахмуті

На Бахмутському напрямку постійно знищується техніка, жива сила та склади російських окупантів. Штурмові групи ворога намагаються просуватися з околиць до центру Бахмута, але Сили оборони безперервно (24 години на добу 7 днів на тиждень) знищують їх.

Так сьогодні в своєму Телеграм-каналі охарактеризував ситуацію на цій ділянці фронту командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський. При цьому він відзначив підрозділи, чиї пункти постійної дислокації розташовані у Львові:

«Артилерія 24-ї бригади імені Короля Данила завдає потужних ударів по позиціях ворога. А десантники 80-ї бригади стримують штурми противника, не даючи йому просунутись вперед».

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», в своєму останньому звіті також намагається зберігати оптимізм:

«Не зважаючи на регулярні штурмові дії від ворога, просунення в місті майже немає, хоча ворог дуже акцентує свою увагу на південній частині міста, а саме на районі «Собачівка», де на цей період особливого успіху немає…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США одобрили поставки Украине летального оружия: видео

21.12.2017 - 01:27
The Washington Post со ссылкой на источники в Белом доме сообщает о том, что в Администрации президента США Дональда Трампа дали добро на начало поставок летального оружия Украине. Сообщается об ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...