Сирський повідомив про стримання штурмів ворога у Бахмуті

На Бахмутському напрямку постійно знищується техніка, жива сила та склади російських окупантів. Штурмові групи ворога намагаються просуватися з околиць до центру Бахмута, але Сили оборони безперервно (24 години на добу 7 днів на тиждень) знищують їх.

Так сьогодні в своєму Телеграм-каналі охарактеризував ситуацію на цій ділянці фронту командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський. При цьому він відзначив підрозділи, чиї пункти постійної дислокації розташовані у Львові:

«Артилерія 24-ї бригади імені Короля Данила завдає потужних ударів по позиціях ворога. А десантники 80-ї бригади стримують штурми противника, не даючи йому просунутись вперед».

В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», в своєму останньому звіті також намагається зберігати оптимізм:

«Не зважаючи на регулярні штурмові дії від ворога, просунення в місті майже немає, хоча ворог дуже акцентує свою увагу на південній частині міста, а саме на районі «Собачівка», де на цей період особливого успіху немає…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

А ви знаєте, що П’ятничани приєднали до Вінниці у 1938 році?

31.10.2016 - 13:05
Вулиця П’ятничанська (до декомунізації Боженка) з’єднує вулиці Івана Богуна та Мічуріна. П’ятничани — окреме поселення, під Вінницею, відоме з XV століття. Власниками земель була родина Грохольських. У 1938 році зазначена ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...