Сильвестр Сталлоне розповів про свого жорстокого батька

Актор Сильвестр Сталлоне розкрив подробиці свого минулого у новому документальному фільмі Netflix Слай, включаючи спогади про свого жорстокого батька. Про це повідомляє NME.

У стрічці знаменитість заглиблюється у своє дитинство та розповідає про дорогу до Голлівуду. Також вона містить інтерв’ю з його колегами, включаючи Квентіна Тарантіно та Арнольда Шварценеггера.

Актор натякнув, що його жорстокий батько надихнув його на деякі попередні роботи, сказавши «Мій батько насправді був Рембо», маючи на увазі його роль у фільмі Рембо 2008 року.

«Мене виховував дуже суворий батько. Ніколи нічого не вирішувалося усно. Зазвичай це був фізичний ультиматум», — сказав він.

Сильвестр Сталлоне також описав один випадок зі свого минулого, коли його батько покарав його за те, що він неправильно їздив верхи під час гри в поло.

«Він виходить з трибуни, хапає мене за горло, кидає на землю, бере коня і йде з поля. Я лежав там і сказав: «Я ніколи більше не хочу бачити коня у своєму житті», — заявив актор.

Брат Сталлоне, Френк-молодший, описав загалом напружену сімейну атмосферу, в якій він зростав: «Наші батьки працювали, як годинниковий механізм. Я не спав у ліжку, і ви просто чули, як вони кричали і кричали. І я закам’янів, бо відчував їхнє відлуння».

Сільвестр Сталлоне — знаменитий на весь світ актор, зірка бойовиків, а також щасливий батько трьох чарівних дочок. Важко сказати, яка з них гарніша. 77-річний тато постійно викладає селфі з ними в Instagram. І йому є чим пишатися.

Зазначимо, актор за свою кар’єру знявся у понад 50 фільмах. За результатами на 2012 рік, загальна каса фільмів зі Сталлоне як актора склала 3,7 мільярда доларів. У грудні 2016 року обраний президент США Дональд Трамп запропонував Сталлоне посаду голови Національного Фонду Мистецтв та гуманітарних наук. Однак він відмовився від посади.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сети набирает популярность видео, как Порошенко «пригвоздил» российских журналистов прямым ответом на скользкий вопрос

10.07.2016 - 00:42
Кому не понравится жесткая позиция президента твоей страны по вопросу, который вызвал столько слез и горя. Два года в Украине идет развязанная Россией война, в которой полегли тысячи сынов нашей ...

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017
Пока миллионы украинцев тяжело работают, ...