Сили оборони звільнили від окупантів частину Вовчанська

Бійці Сил оборони звільнили від російських окупантів частину знищеного ворожими обстрілами прикордонного містечка Вовчанськ на півночі Харківської області: «У Вовчанську продовжують просуватись у місті, видавлюючи кацапню…»

Про це з посиланням на західних OSINT-дослідників та військових експертів повідомив новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши їх відповідну мапу.

На ній звільнена територія забарвлена блакитним кольором, окупована – жовто-зеленим. Актуальна лінія бойового зіткнення позначена червоним. Це все третина містечка північніше річки Вовча. До двох південних третин ворог не дійшов.

Зауважимо також, що з попередніх новин відомо, що окрім Збройних сил України у Вовчанську також воюють бійці бригади Лють Національної поліції України.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Автомобильные стеклоочистители научили прогнозировать брызги: видео

26.02.2017 - 15:03
Каждому водителю знакома ситуация, когда всплеск из-под колес встречного автомобиля внезапно покрывает лобовое стекло мутной водой и автомобиль на некоторое время становится «слепым». Новая технология шведской компании Semcon прогнозирует попадание ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...

Киев окутал смог: видео сверху

09.03.2017
Утром 9 марта большинство крупных ...