Сили оборони зупинили оточення Бахмута

Бої за Бахмут тривають, ситуація вкрай важка і може в будь який момент змінитися. Але важливо, що Сили оборони змогли зупинити ворога і не дозволили оточити місто.

Про це у себе в Телеграм написав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, який очолює війська, що тримають Бахмут.

«Оборона — це організація дій, яка будується на стратегії, дисципліні та довірі особового складу. Її успішність залежить від інтелекту та хитрості кожного командира. Ми повинні вміти передбачати дії ворога, який має кількісну перевагу», — наголосив командувач.

«Оборона Бахмута продовжується понад 7 місяців. Сили оборони зробили низку тактичних дій, які на даний момент не дали ворогу взяти місто в оперативне оточення. Але ситуація залишається дуже важкою.

Російські сили діють звичними методами, не рахують людей. Але кількість вояків не є вирішальною перевагою чи фактором перемоги. Ми розуміємо тактичне значення Бахмута для ворога і знаємо його плани щодо дій на інших ділянках фронту.

Сили оборони зараз продовжують захищати місто. Ситуація динамічна. Тут кожен хід та рішення здатні кардинально її змінити. Кожен день має найвищу цінність. Я пишаюсь особовим складом. Ціную швидкість мислення командирів бригад, поруч з якими знаходжусь. Честь!», — йдеться в повідомленні Сирського.Додамо, що вперше за останні тижні вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» не зафіксував просувань російських окупантів на Бахмутському напрямку.

А в своєму звіті за восьме березня він, зокрема, написав: «Якщо бути відвертими, то ще тиждень тому прогнози по місту були невтішні, але за останні дні вже зроблено колосальну роботу, щоб не дати ворогу оточити місто. У цьому головна заслуга українських воїнів».

В свою чергу, боєць Збройних сил України, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передовичок», повідомив, що наші захисники відтіснили окупантів на півдні міста: «Літачок» від кацапів став трошки далі».

Разом з тим, ситуація залишається складною, «м’ясорубка» триває: «Є питання, на які немає відповіді». 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015 - 16:31
Большинство из нас знает, как поймать мышь при помощи мышеловки, рыбу при помощи удочки или даже муху при помощи чего-нибудь. А вот с кенгуру, в наших краях как-то не сложилось. ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...