Сили оборони зупинили окупантів у Бахмуті

Російські окупанти продовжують штурми в Бахмуті та його околицях, але за останні два дні не досягли якихось територіальних успіхів. Про це, серед іншого, в останньому звіті про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «DeepState» на актуальній мапі змін в районі Бахмута не зафіксував, але не тому, що їх немає. В своєму звіті за 24 квітня «DeepState» пояснив:

«Тривають бої біля траси через Хромове. За залізницею у Бахмуті ворог має частковий успіх… Кацапи продавлюють оборону, але оновлення лінії бойового зіткнення по Бахмуту поки не буде.

З кожним днем утримання міста стає все важчим завданням через зменшення площі контролю, що дає перевагу ворожій невисокоточній артилерії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нацдружины жестко зачистили цыганский табор в Голосеевском парке: видео

07.06.2018 - 19:13
В Киеве цыганский табор захватил национальный парк и нападает на его работников Появление таборов ромов вблизи столицы становится настоящим бедствием для окружающей природы. Не так давно представители молодежных организаций фактически ...

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017
Пресс-центр штаба АТО показал видео ...