Сили оборони зупинили окупантів у Бахмуті

Російські окупанти продовжують штурми в Бахмуті та його околицях, але за останні два дні не досягли якихось територіальних успіхів. Про це, серед іншого, в останньому звіті про російсько-українську війну повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

В свою чергу, вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «DeepState» на актуальній мапі змін в районі Бахмута не зафіксував, але не тому, що їх немає. В своєму звіті за 24 квітня «DeepState» пояснив:

«Тривають бої біля траси через Хромове. За залізницею у Бахмуті ворог має частковий успіх… Кацапи продавлюють оборону, але оновлення лінії бойового зіткнення по Бахмуту поки не буде.

З кожним днем утримання міста стає все важчим завданням через зменшення площі контролю, що дає перевагу ворожій невисокоточній артилерії».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Бавария» на нервах вырвала у «Боруссии» Суперкубок Германии: видео голов

06.08.2017 - 00:30
Везет сильнейшим. Эту непреложную истину никто не отменял. Вот и «Баварии» повезло в серии пенальти, в которой решалась судьба Суперкубка Германии. После результативной ничьей 2:2 в основное время Дортмундская «Боруссия» ...