Сили оборони знищили ЗРК і РСЗВ «Град» російських окупантів

Ударні дрони також підірвали дві САУ «Гвоздика» 

Вражаючий успіх ударної безпілотної «авіації» одного з підрозділів Національної гвардії України, який знищив автономний самохідний зенітний ракетний комплекс «Тор М1», інженерну систему дистанційного мінування «Земледелие», реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» та дві 122-міліметрові самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика» російських окупантів.

Про це  повідомила пресслужба командування НГУ, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотними літальними апаратами, оператори яких і знищили вищезгадану техніку.

Щоправда, в ролику показані тільки дві перші одиниці техніки. На «Тор М1» влучно скинуто мінімум три протитанкові кумулятивні гранати; після другого вибуху троє інтервентів зістрибнули з лівого краю ЗРК і втекли.

«Земледелие» вже горіло, коли на нього скинули ще одну гранату.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Порошенко опубликовал видео испытаний новых мощных ракет для ВВС. Перечень последних военных разработок

11.02.2017 - 14:33
Президент Петр Порошенко через соцсети поведал об удачных испытаниях нового вооружения ВСУ. На видео боевой вертолет испытывает 57-миллиметровые ракеты. В Twitter глава государства написал, что «Укроборонпром» разработал новый вид вооружения. ...