Сили оборони знищили ворожий танк з десантом

Бійці першої Президентської бригади оперативного призначення НГУ імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» знищили штурмову бронегрупу російських окупантів, які змогли на танку прорватися в наш окоп в лісі.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Здавалося б, початок штурму у загарбників цілком вдався – семеро чоловік десанту на танкові заїхали прямо в наш окоп і зістрибнули в траншею. Але незабаром танк вже загорівся, а трохи згодом надпотужно вибухнув.

Втім, це ще не страшно для штурмовиків – в багатьох випадках потрапляння на позицію саме по собі різко збільшує шанси на її захоплення. Але не цього разу. Зав’язався ближній бій в траншеї, крім того, по ворогу хтось влучно кидав гранати (чи стріляв ними) з-за меж кадру.

В результаті, четверо штурмовиків були знищені, один здався в полон, двоє втекли назад біля свого палаючого танку. Доля його екіпажу не зрозуміла.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Две мартышки за столиком в кафе (видео)

24.11.2015 - 20:25
А что тут такого? Ну, две мартышки сидят за столиком в кафе. А то, что это не обычные мартышки, а самые настоящие. В отличии от обычных – эти, снятые на ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...