Сили оборони знищили ворожий танк і кілька інтервентів

Прикордонники знищили російський танк і кількох інтервентів. Про це повідомив Телеграм-канал Державної прикордонної служби, оприлюднивши нижче представлену фотографію з лаконічним підписом: «Окупантів «приспали», а вам бажаємо бадьорого ранку!».

А офіційний сайт ДПСУ розповів, що його аеророзвідники допомагають екіпажам бронетехніки однієї з аеромобільних бригад Збройних сил України: «Окупанти зайняли позиції в промисловій зоні… Прикордонники вдало скорегували вогонь, а побратими з ЗСУ «підсмажили» орків прямо в укриттях».

Щоправда, з другої спроби. Спочатку на позицію окупантів наштовхнувся екіпаж нашого бронетранспортера з мілкокаліберною автоматичною пушкою, який їхав по дорозі. Після інтенсивної короткої перестрілки він відступив. Але замість нього приїхав наш танк – його 125-міліметрова гармата зробила кілька пострілів в упор по ворожій позиції.

Вказується, що це сталося в Донецькій області. Раніше повідомлялося, що прикордонники воюють на Бахмутському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017 - 14:10
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, восстановил его и самостоятельно оснастил автомобиль газогенератором, который способен работать на дровах. Бензин теперь необходим только в небольших объемах для розжига основного топлива. Как рассказал ...

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з ...