Сили оборони знищили ворожих мінометників на Луганщині

Розрахунок 120-міліметрового міномету прикордонників знищив колег-антиподів, які з вогневої точки біля однієї з лісосмуг Луганської області обстрілювали наші позиції – четверо інтервентів ліквідовано, міномет пошкоджено.

Про це на своїх медіа-ресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України. Наші мінометники стріляли по точних геодезичних координатах, визначених операторами безпілотного літального апарату.

Тим часом, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» звернув увага на повідомлення рашистських медіа (в тому числі Телеграм-каналу з якоюсь підозріло нескрепною назвою «Говорит НеМосква») про чергове публічне звернення про порятунок від мобілізованих інтервентів, цього разу з Оренбурзької області.

Губернатор Денис Паслер звернувся з приводу відправки своїх непідготовлених земляків на штурм українських позицій на Луганщині в військову прокуратуру. Всіх попередніх подібних обурених відправляли на утилізацію в першу чергу, і вони покірно йшли…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Маленький сирийский беженец продемонстрировал, что он будет делать с чехами приютившими его (видео)

26.09.2015 - 23:45
Тема сирийских беженцев за последние дни набила оскомину. Одни выступают в их защиту, другие против, аргументируя это последующими проблемами. Даже на высшем уровне в странах ЕС не могут прийти к ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017
Британские журналисты создали довольно объемный ...