Сили оборони знищили ВОП і склад боєприпасів окупантів

На Куп’янському (Сватівському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Луганській та Харківській областях) артилерія Сил оборони знищила взводний опорний пункт разом зі складом боєприпасів російських окупантів, облаштований ними на краю лісу.

Про це пресцентр Державної прикордонної служби України повідомив на власних медіа-ресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, оператор якого знайшов ціль та скоригував вогонь по ній.

Нам власне показано один приліт з яскравим спалахом – пряме влучання з першого пострілу? Потім пауза монтажу і одразу йде ще більш потужний вибух, гриб якого піднявся рази в два вище оточуючих дерев – одночасно детонувала значна кількість боєприпасів.

В коментарі вказано, що аеророзвідку забезпечили прикордонники. А от чи відпрацювала артилерія – ДПСУ чи Збройних сил України – не уточнюється.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

По Палермо несколько часов гулял бенгальский тигр: видео

29.01.2017 - 12:16
В главном городе Сицилии утром 28 января произошел довольно необычный инцидент. По улицам Палермо разгуливал бенгальский тигр по кличке Оскар. Как оказалось, хищник сбежал из цирка-шапито, приехавшего в Италию из ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018
В районе Старогнатовского плацдарма (между ...