Сили оборони знищили ВОП і склад боєприпасів окупантів

На Куп’янському (Сватівському) напрямку (сама північна ділянка фронту в Луганській та Харківській областях) артилерія Сил оборони знищила взводний опорний пункт разом зі складом боєприпасів російських окупантів, облаштований ними на краю лісу.

Про це пресцентр Державної прикордонної служби України повідомив на власних медіа-ресурсах, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, оператор якого знайшов ціль та скоригував вогонь по ній.

Нам власне показано один приліт з яскравим спалахом – пряме влучання з першого пострілу? Потім пауза монтажу і одразу йде ще більш потужний вибух, гриб якого піднявся рази в два вище оточуючих дерев – одночасно детонувала значна кількість боєприпасів.

В коментарі вказано, що аеророзвідку забезпечили прикордонники. А от чи відпрацювала артилерія – ДПСУ чи Збройних сил України – не уточнюється.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Криштиану Роналду установил два новых достижения: видео

26.03.2017 - 23:39
В субботу сборная Португалии в рамках отбора к ЧМ-2018 легко обыграла команду Венгрии 3:0. Примечателен матч оказался прежде всего дублю обладателя Золотого мяча Криштиану Роналду. Эти два мяча позволили ему ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...