Сили оборони знищили велике угрупування росіян під Бахмутом

В новорічну ніч російські окупанти понесли дуже великі втрати в живій силі на Бахмутському напрямку: як мінімум 171 ліквідований інтервент і близько двохсот поранених (разом чотири роти), що стало наслідком посилених штурмів.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий: «Вони вкотре не змогли прорвати нашу оборону, не змогли досягти ніяких проміжних цілей».

Однак раніше достатньо поважні джерела (наприклад, експерт і укладач фронтових карт «DeepState» та Телеграм-канал «Донбас Оперативний») повідомляли, що агресор зміг трохи просунутися вперед на Бахмутському напрямку.

Боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Передович0к», також це визнає, але пояснює, що не критично, дивись скрін:

«Є місця де ворог має певні успіхи, наприклад, у населеному пункті Підгородне виродки трохи просунулись; але це так, знаєте, як завжди: туди-сюди, ні вам ні нам… В околицях Бахмуту ворог має просунення також, але це вже раз 6-8, де вони займають ці позиції але тримають їх 1-2 дні і потім відходять».

Зі слів «Передовичка» можна зробити висновок, що нам не вистачає бійців: «Зараз акцентуємо увагу на утриманні більш важливих рубіжів оборони, це близькі околиці міста, які несуть за собою стратегічно важливі позиції».

Також «Передович0к» підтверджує великі втрати ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Швейцарские истребители окружили российский самолет: видео

19.11.2016 - 03:30
Во время полета борта Ил-96, на котором журналисты кремлевского пула летели в Перу, над территорией Швейцарии военные истребители этого нейтрального государства минут 10 демонстративно летели рядышком. Три самолета F-18 были в ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...

Опубликовано видео с поющей Death Metal Гретой Тунберг

30.09.2019
За четыре дня видео выступления ...