Сили оборони знищили «Точкою-У» завод і міст у Бахмуті

Сили оборони в Бахмуті підірвали тактичною ракетою «Точка-У» захоплений російськими окупантами завод АЗОМ (артемівський завод обробки металів) на півночі міста.

Про це повідомив Телеграм-канал «OMEGA COMPANY», який ведуть бійці підрозділу спеціального призначення «Омега» Національної гвардії України.

Вони оприлюднили відео, змонтоване з двох частин, знятих безпілотними літальними апаратами. Якщо ми правильно зрозуміли, вони показують один і той самий потужний вибух, але спочатку звичайною камерою, а потім тепловізорною.

Однак, воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» уточнив, що на відео зафіксовано ураження «Точкою-У»  Макіївського заводу металоконструкцій (знаходиться на території АЗОМу) та моста над залізницею.

Таким чином, наші захисники завдали втрат окупантам та створили їм додаткові перепони для подальшого просування.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018 - 15:03
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись тяжелому артиллерийскому обстрелу. К счастью, потерь в личном составе не было. Серьезно пострадал лишь грузовой автомобиль. Тогда «третья сила» нанесла ответный удар по оккупантам. Нынче ...

Жестокий бунт в бразильской тюрьме унес 60 жизней: видео

02.01.2017
Сегодня в бразильской тюрьме вспыхнул ...

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017
У Торецка заблокировали одну из ...