Сили оборони знищили штаб російських військових

Українські розвідники вистежили місце розташування штабу російських загарбників в окупованій Михайлівці Запорізької області, і Сили оборони нанесли туди удар.

Про цей удар, який стався о 14:30, повідомив мер сусіднього Мелітополя Іван Федоров.

Перед цим «лігво рашистів» вистежили українські розвідники. Вони дочекалися, коли там збереться багато людей, і «передали координати далі». «Як результат, замість шашлику — підсмажені окупанти».

Нагадаємо, сьогодні ввечері маленькі «бавовни» гуляють також в різних частинах окупованого Криму, шукаючи «жирні» цілі та дратуючи протиповітряну оборону загарбників. Про це з посиланням на місцевих жителів повідомляє, зокрема, Телеграм-канал «Крымский ветер».

Так, почули вибух мешканці Севастополя, зафіксувавши на відео дим в стороні моря. Гауляйтер (губернатор) міста Развожаєв заявив про збиття безпілотного літального апарату над Орловкою.

Також чули вибух жителі Євпаторії (можливо, не один). На відео дівчина показує шлейф в небі від ракети ПВО і говорить, що щойно був потужний вибух.

«Крымский ветер» прокоментував: «По кому вони стріляють в Євпаторії? По літаку, який обліт аеродромів зараз робить?».

Гауляйтер всього півострова Аксьонов заявив, що в його західній частині було збито безпілотний літальний апарат.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Отпущенный судом винничан совершил очередное зверское убийство (видео)

12.12.2015 - 16:58
Винницкий горсуд приговорил 23-летнего мужчину к 7 годам заключения за нанесение тяжких телесных повреждений, которые повлекли смерть человека. Винничан оспорил это решение в апелляционной инстанции. Находясь на свободе, он, как ...