Сили оборони знищили російський гелікоптер

ПС ЗСУ оголосили набір операторів «IRIS-T», «NASAMS» і «Patriot»

За перші вісімнадцять годин 24 лютого Сили оборони знищили ударний гелікоптер Мі-24 та дрон-камікадзе “Ланцет” російських окупантів. Про це в вечірньому зведенні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом, командування Повітряних сил ЗСУ оголосило набір курсантів для навчання на перспективні зенітні ракетні системи «IRIS-T», «NASAMS», «Patriot», «SAMP/T», «Crotale», «Aspid», «Avenger», «Gepard» та інші. Навчання відбуватиметься в Харківському національному університеті ПС ЗСУ імені Івана Кожедуба:

«Наразі військовий виш розосереджений по всій Україні, але процес навчання триває і в Україні, і за кордоном. В період воєнного часу молодь має можливість вступити до університету за спрощеною процедурою».

Командування ПС ЗСУ впевнене, що незабаром Україна матиме виключно сучасні системи протиповітряної і протиракетної оборони.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дерзкий баран уже всех забодал, — смешно и больно (видео)

11.10.2015 - 14:26
Дерзкий баран уже всех забодал. Причем не в переносном смысле, а в самом прямом. Даже отсутствие рогов его не остановило. Видать прочитал он басню Крылова «Волк и ягненок» и решил ...

Катастрофа американского стратегического бомбардировщика Boeing B-52 Stratofortress

03.11.2015
Стратегический бомбардировщик Boeing B-52 Stratofortress, ...